Apie mus

Mūsų salono stilistas

Mano vardas Kseniya. Aš esu profesionali plaukų kirpimų meistrė.

Mano pašaukimas menas, todėl esu kur esu ir siekiu to, kas mano sielą daro laimingą. Atradau kirpimą kaip būdą, parodyti savo vidų, savo jausmus, savo emocijas.Manau kad tik atsakingas ir dėmesingas požiūris į kiekvieną atliekamą technologinį kirpimo elementą, užtikrins darbą. Kurti, tobulėti, neskaičiuoti valandų, skatinti – yra mano tikslas.

Kai pamatau žmones ir kokie jūs esate gražūs, bei nepakartojami, bet tada pasijaučiu gyva kaip niekada ir vejuosi noro atrasti žmogų tokiu kampu, kokio pasaulis gal dar nėra matęs, arba kokį save žmogus įsivaizduoja, bet negali to parodyti kasdienybėje.

Aš esu aš ir džiaugiuosi gyvenimu kuris man duoda galimybę klysti, mokytis, džiaugtis, mylėti, nekęsti ir begalę kitų išgyvenimų… o paskui viską apjungti viduje, paimti į rankas žirklės išlieti savo vidinį pasaulį į kirpimą, kurios tikiuosi jums patiks, kurios sužadins jums unikalius jausmus, ir privers atsidusti, ir akimirkai pamiršti apie sunkumus, ir prisiminti pasaulio grožį, kuris yra kiekvieno žmogaus viduje.

Patirtis

Profesionali kirpėja dirbu jau daugiau nei 12 metų. Ši patirtis leidžia prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių.

Kokybė

Nuolat keliu savo kvalifikaciją ir kompetenciją dalyvaudama seminarose, domiuosi apie naujausias plaukų kirpimo bei barzdos formavimo tendencijas.

 

Priemonės

Mūsų salone naudojame tik aukščiausios kokybės sertifikuotas priemones, Kaip išskirtinis profesionalios kosmetikos gamintojai, „Goldwell” ir “AMERICANCREW” nustato kokybės standartus, kurie nuolat puikiai įvertinami. Ekologinių aspektų, etinių principų ir produkto saugumo požiūriu kokybės garantija yra ypač svarbi. Natūralūs ingredientai, ekologiškai saugus produkcijos perdirbimas – absoliutūs  prioritetai. Produktai, nepriklausomai nuo kategorijos, kas tai bebūtų, – dažai, cheminis sušukavimas, plaukų priežiūros ar modeliavimo priemonės, – pasiekia aukščiausios klasės standartą, kuris yra gerokai aukštesnis nei siekia nustatyti reikalavimai.